+

LIMATHERM SENSOR SP. Z O.O. zaprezentował swoje produktu w kolejnej edycji targów TRAKO- największych w Polsce i drugich w Europie z branży kolejowej. Podczas wielu rozmów z klientami i specjalistami, którzy licznie odwiedzali nasze stoisko, mogliśmy podsumować naszą dotychczasową działalność jak i zaprezentować nowości produktowe. Niewątpliwie była to możliwość do określenia priorytetów rozwoju spółki oraz dalszej działalności w tym sektorze gospodarki.


Targi TRAKO 2017 były miejscem spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej: przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei. To również platforma dyskusji, wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru.


Prezentowane na naszym stoisku produkty z aparatury kontrolno-pomiarowej znajdują zastosowanie w pojazdach tj. lokomotywy, tramwaje, wagony oraz pojazdy specjalistyczne. Są to między innymi:


- czujniki temperatury

- grzałki elektryczne

- manometry

- przetworniki ciśnienia

- układy do pomiaru poziomu

- presostaty


oraz urządzenia służące do potrzymania komfortu cieplnego w pojazdach:


- nagrzewnice elektryczne do układów grzewczych

- kurtyny powietrzne


Dalsza współpraca z producentami i firmami z branży kolejowej poszerzona o nowe kontakty i tematy pozyskane podczas targów Trako 2019 niewątpliwie przyczynią się do rozwoju firmy LIMATHERM SENSOR SP. Z O.O.

news-details image
04.10.2019