+

LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma oferująca zaawansowane rozwiązania pomiarowe. Domeną działalności jest produkcja aparatury kontrolno pomiarowej głównie przemysłowych czujników temperatury. Firma powstała w 1969 roku jako Oddział Zamiejscowy Krakowskiej Fabryki Aparatury Pomiarowej w Limanowej. Od początku swojej działalności dostarcza urządzenia pomiarowe usprawniające aplikacje pomiarowe, stając się liderem branży automatyki. Od wielu lat oferuje Klientom doradztwo w zakresie rozwiązań pomiarowych oraz realizacji projektów pomiarowych głównie pomiarów temperatury. Firma należy do Grupy INTROL notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007r.

LUDZIE

Firma Limatherm Sensor zatrudnia profesjonalnych doradców i konsultantów w dziedzinie technologii, konstrukcji, produkcji, logistyki i finansów.

Są to osoby wykształcone - inżynierowie o olbrzymim doświadczeniu,
systematycznie podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe i chętnie dzielące się
swoją wiedzą i doświadczeniem.

ZAUFANIE

Firmie Limatherm Sensor zaufało już ponad 6500 przedsiębiorstw w kraju i poza granicami , które zdecydowały się na współpracę i zastosowanie produktów w swoich systemach pomiarowych. W roku 2005 wprowadzony został system jakości ISO 9001-2000, a w 2016 roku został zaktualizowany wg. nowej normy ISO 9001-2015. Najwięksi odbiorcy, którzy zaufali produktom Limatherm Sensor to: ORLEN, LOTOS, PGE, COLFARM S.A, RUDNIK S.A, Elektrownia KOZIENICE S.A, ELPOAUTOMATYKA, KOMPANIA PIWOWARSKA, MOKATE Sp. z o.o.

MISJA

Misją firmy Limatherm Sensor jest zaspakajanie rosnących potrzeb opomiarowania aplikacji w przemyśle poprzez dostarczanie im zaawansowanych rozwiązań pomiarowych opartych na produkowanych elementach.

WARTOŚCI

Najważniejszymi wartościami, jakimi kieruje się firma są dbałość o Klienta, zaspakajanie jego indywidualnych potrzeb, innowacyjność oraz profesjonalizm. Jej atuty to wiedza, doświadczenie i nowoczesne technologie, z jakich korzysta i oferuje swoim Klientom.

PRODUKTY

Limatherm Sensor jest producentem wszelkich typów czujników temperatury: od prostych czujników przewodowych, głowicowych, poprzez wykonania płaszczowe - rezystancyjne i termoelektryczne. Produkcja czujników realizowana jest w całości na miejscu. Takie kompleksowe rozwiązanie pozwala firmie kontrolować jakość produktu, a także czyni ją elastyczną w dostosowaniu produktu do potrzeb klienta; szeroki wybór: średnic, długości, przyłączy procesowych, typów obudowy. Dostosowując się do potrzeb aktualnych oraz przyszłych klientów uzyskujemy wszelkie niezbędne atesty, spełniając zalecenia obowiązujących norm. W programie produkcji posiadamy czujniki do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem /iskrobezpieczne -Exia , z obudową ognioszczelną -Exd oraz z obudową wzmocnioną -Exe/ zgodne z dyrektywami nowego podejścia ATEX. Czujniki opuszczające mury naszej firmy stanowią wizytówkę jakości produkcji.
Nad jej właściwym przebiegiem czuwa Akredytowane Laboratorium Pomiarów Temperatury wyposażone w sprzęt sprawdzający i kalibrujący renomowanych firm.


PARTNERSTWO

Od początku działalności firma Limatherm Sensor współpracuje z Partnerami, którzy wzbogacają jej ofertę o wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania. Długoletnie kontakty i udane uruchomienia u Klientów są wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii dostarczania produktów i usług na najwyższym poziomie.